За межею дива
Мобильная версия RSS-Новости RSS-Болезни
Многопрофильная клиника академика Василевича
Меню заболеваний Спроси у врачей Ответы врачей Контрактные заболевания Физиотерапия Безконтрактные заболевания
За межею дива
1 июня 2001 Просмотров (1114)

Как лечит доктор Василевич, как доктор Василевич лечит, новое в лечении пчелами, народная медицина доктора Василевича, альтернативная медицина доктора Василевича, за межею дива, интервью За межею дива, апитерапия, 
 ужаление пчелами, лечение пчелами, укусы пчел, польза от ужаления пчел, пчелиный яд

Сконтактувалася зі студією Львівського телебачення і поцікавилася, де можна знайти пана Володимира? Виявилося, в обласній госпрозрахунковій поліклініці.
І от я сиджу на ослінчику біля дверей офісу цього фахівця. Хворі, що безперервно приходили на призначені лікарем процедури, ще більше розпалили в мені цікавість. Тим більше, за їхніми радісними оповідками стояли неабиякі позитивні наслідки. Отож моє перше запитання лікареві:
— У чому секрет успіху лікаря, молодого з вигляду, а вже такого популярного?
— Гадаю, що це результат моїх тривалих наукових спостережень, які я започаткував, ще навчаючись у медінституті. Плюс любов до роботи, бо часом маю 18—20-годинний робочий день. Я закоханий, якщо так можна сказати, у медицину, люблю людей і вірю в Бога. Я збрехав би, якби не сказав, що наскільки лікую, настільки і проповідую. Певен: від людської душі залежить, якому бути станові людського тіла. У цьому щоразу переконуюся, коли спостерігаю наслідки лікування пацієнтів у відповідності до їх моральних і духовних надбань.
— А як зрозуміти вашу ідею 100-відсоткового виліковування згідно з нововведенням — медконтрактом, який ґарантує пацієнтові або здоров'я, або ж повернення сплачених грошей за ліки і лікування?
— Впровадивши медконтракт на результат лікування, я Гарантую хворому, що за відсутності доброго результату в лікуванні йому буде негайно повернуто сплачені гроші, але за умови, якщо хворий щодня приходив на призначені процедури, суворо дотримувався рекомендацій лікаря. Ця категорія пацієнтів справді захищена від невдалого лікування і нічого не втрачає, прийшовши на прийом до мене. Однак власна статистика свідчить, що виліковуваність хворих цієї категорії сягає ста відсотків. Додам: за всю мою медичну практику ще не доводилося повертати грошей. Втім, є й інші за характером хворі. їх приблизно З—5% від всіх моїх пацієнтів. Ці люди, уклавши медконтракт і сплативши гроші, не приходять на призначені процедури, неправильно вживають ліки чи взагалі їх не приймають, натомість вживають алкоголь, ліки хімічного походження, які перебувають в антагонізмі з моїм лікуванням- За таких обставин сам процес лікування і його перебіг стає малопередбачуваним, подовжуються терміни лікування, виникають нешкідливі для здоров\'я людини побічні ефекти. Врешті-решт такий хворий починає панікувати, зневірено саморозриває контракт тим, що кидає лікування.
Чи не парадокс, що ці 3—5% хворих не знають, чого власне хочуть і за що платять? Думаю, що тут є щось інше: як пише Біблія, відділяється зерно від полови, кожному — за його діяннями!
— Які ліки ви використовуєте?
— Основа моєї лікувальної бази — апіпунктура! Це є симбіоз апітерапії і рефлексотерапії. Апітерапія включає в себе лікування біостимульованими бджілками (бджілок зідгодовують трав'яними ліками, розведеними у цукровому сиропі, які якісно і кількісно змінюють склад бджолиної отрути, а відтак — підвищується їх лікувальна сила у согні-тисячі разів, а болючість, алергійність і токсичність для людського організму відсутня або мінімальна). Рефлексотерапія — допоміжна, але безвідмовно допомагає лікуванню через вплив бджолиної отрути на спеціальні "китайські" точки, що існують на нашому тілі.
Паралельно хворі лікуються настоями, відварами і порошками з трав, які збираються в екологічно чистих зонах Карпат, згідно з фазовістю Місяця, днів і годин планет. За цими ж секретами вони і готуються.
При цьому, вода для виготовлення ліків використовується не водопровідна, а "жива", себто очищена, омагнічена і мінералізована карпатськими і кавказькими мінералами. Використовуються також продукти бджільництва: маточне молочко, гідролізат прополісу і пилку, мед. Широко застосовуються й ефірні олії для внутрішнього і зовнішнього використання. У разі потреби не нехтую знаннями традиційної медицини: скальпель, таблетки, уколи тощо. Одне слово, на кожну біду своя управа.
— Які можуть бути побічні наслідки і які трапляються ускладнення у разі неправильного лікування?
— Відповідно до інструктивних розробок Міністерства охорони здоров\'я України і європейських інститутів апімондії, побічні дії під час апітерапії можуть бути, але не такі, що зашкодять здоров\'ю людини: підвищення температури тіла, слабкість, припухлість і почервоніння у місцях бджоловжалень, свербіння, головний біль. Стосовно ускладнень, то до них відносять: нудоту, блювоту, проноси, висипку, сп'янілість, головокружіння. Ці симптоми вже потребують обов\'язкової регуляції лікувальної дози бджоловжалень, призначення меду чи женьшеню для кращого сприйняття лікування і обов\'язково — суворе повернення до правильного режиму виконання лікарських призначень. Випадки побічної дії і ускладнень при порушенні режиму лікування сягають всього 7—9%. Більше того, з усіх названих симптомів частіше (91—93%) зустрічаються поодинокі ускладнення чи незапрограмовані впливи, що, як правило, мають характер скоро-минучості і не потребують спеціального лікування.
— Ви не повністю виключаєте можливість алергії?
— Ні. Тому і впровадив систему багатопрофільної підстраховки. Наприклад, три дні на початку лікування кожний хворий безоплатно отримує висококонцентровані форми ліків ]а маточному молочку. Потім протягом всього курсу лікування хворі отримують настої трав, в яких завше є і протиалергійні. Крім того, всі хворі отримують ефірні олії для лікування супутніх хвороб, а всі ефірні олії, як відомо, мають різної сили протиалергійну дію, залежно від того, з якої трави походять. Це ж можна сказати і про рефлексо-терапію. Я вже не говоритиму про цілий комплекс лікувальних заходів з активації антитоксичної функції печінки тощо.
— А як переконатися, що статистика реальна?
— Простішого не буває. Кожен хворий, який прийшов до мене на лікування, обов\'язково проходить загальне обстеження: опитування, вислуховування, огляд, пальпацію, перкусію... Всі скарги хворого як з основної хвороби, яка буде лікуватися контрактно, так і зі всіх інших недуг ретельно фіксуються у картці. Вкінці лікування хворий уже сам пише у картці, у порівняльному плані, що боліло до лікування і чи болить після нього. Повторюю: хворий сам про це пише!
— Ви маєте на увазі, що виліковуєте всі хвороби, хоча пацієнти отримують контракт на результат з однієї хвороби?
— Саме так! Я один з тих лікарів, що розглядають одну конкретну хворобу як проблему всього організму, а організм — не тільки як фізичне тіло. Простіше кажучи, хворому гарантується виліковування однієї хвороби, але насправді лікується одразу весь організм, все тіло і його душа!
— То яка ж ваша статистика виліковуваності?
— Результат сягає 97% відсотків.
— Наскільки доступні ціни на ваші послуги?
— Воістину вони найдешевші у нашій державі, з огляду на те, що до вартості лікування включено ціни на ліки.
— І останнє. Які хвороби ви лікуєте?
— За винятком раку, гострих хірургічних станів, психічних захворювань, — практично всі! Найбільший досвід маю у лікуванні варикозу, трофічних незаживаючих виразок, тромбофлебіту, ендартериїту, рожистого запалення, ожиріння (з моделюванням об\'єму частин тіла і фіксацією набутої форми), артритів, невритів, радикулітів, остеохондрозу, сколіозу І—II ст., гіпертонії, бронхіту, астми. Боремося з лишаями, бородавками, вугрями, підлисінням, алкоголізмом: Приходять і люди з урологічними, сексопатологічними, гінекологічними, серцевими, шлунково-кишковими хворобами.
Провадиться відбілення або підтяжка шкіри, попередження розтяжок у вагітних, надаємо послуги з планування сім'ї, діагностика захворювань. У планах на майбутнє є провадження науково-практичних робіт за кордоном. Отож ласкаво просимо!

 

Газета "Ратуша", №10 (940), 01.06.01 г.

Розмову вела Ірина Чорнота

 

Реклама
Авторское лечение заболеваний: Болезни глаз Болезни дыхательных путей Болезни ЖКТ Болезни кожи Болезни обмена веществ Болезни ц.нервной системы Болезни щитовидки Гинекологические болезни Заболевание вен Иммунология Инфекционные болезни Косметология ЛОР-болезни Наркологические болезни Неврологические болезни Ортопедические болезни Паразитарные болезни Половые инфекции Расстройства психики Сексуальные расстройства Сердечно-сосудистые заболевания Системные заболевания Трофические болезни Урологические болезни Хирургические болезни Аппаратное лечение заболеваний: Физиотерапия Лазеротерапия Фототерапия Радиоволновая терапия Пунктурная лазеротерапия Лазерное облучение крови
Популярность запросов : Растяжки. Удаление растяжек Себорея. Лечение себореи Седина. Лечение седины Хеликобактер пилори. Лечение хеликобактер пилори Импетиго. Лечение импетиго Акне. Лечение акне Целлюлит. Лечение целлюлита Рожистое воспаление. Лечение рожи Фурункулез. Лечение фурункулеза Рассеянный склероз. Лечение рассеянного склероза Демодекоз. Лечение демодекоза Эндометриоз. Лечение эндометриоза Артрит. Лечение артрита Гипертоническая болезнь. Лечение гипертонии Ожирение. Лечение ожирения Подагра. Лечение подагры Псориаз. Лечение псориаза Пиодермия. Лечение пиодермии Выпадение волос. Лечение выпадения волос Варикоз. Лечение варикоза
Ответы врачей клиники на вопросы пациентов: Болезни глаз Болезни дыхательных путей Болезни ЖКТ Болезни кожи Болезни обмена веществ Болезни ц.нервной системы Болезни щитовидки Гинекологические болезни Другие вопросы Заболевание вен Иммунология Инфекционные болезни Косметология ЛОР-болезни Наркологические болезни Неврологические болезни Ортопедические болезни Паразитарные болезни Половые инфекции Расстройства психики Сексуальные расстройства Сердечно-сосудистые заболевания Системные заболевания Трофические болезни Урологические болезни Хирургические болезни


Общая информация
ТОП-10 в этом месяце

 • Клиника доктора Василевича признана лидером всеукраинского конкурса \ Фавориты успеха\ в номинации \ Лучшее медицинское заведение 2013 года\
 • Свидетельство о присуждении золотой медали общенационального конкурса Вища проба - за отменное качество медицинских услуг и новаторство, в номинации Ведущая клиника Украины в отрасли народной и нетрадиционной медицины и Золотая медаль Вища проба .
 • Свидетельство о присуждении золотой медали общенационального конкурса Вища проба - за отменное качество медицинских услуг и новаторство, в номинации Ведущая клиника Украины в отрасли народной и нетрадиционной медицины и Золотая медаль Вища проба .
 • Товарный знак За безупречное качество продукции и услуг , с правом применения его на продукции клиники и в рекламных целях.
 • Диплом победителя европейского конкурса Клиника Евросоюза в области альтернативной медицины
 • Диплом лауреата конкурса ЕАЕН академика Василевича В.С.
 • Диплом и серебряный орден "Николай Пирогов"
 • Диплом и серебряный орден "Николай Пирогов"
 • Диплом и серебряная медаль Рудольф Вирхов
 • Диплом и серебряная медаль Рудольф Вирхов
 • Диплом, посвідчення та нагрудний знак "Лідер України" академіка Василевич В.С.
 • Диплом, посвідчення та нагрудний знак "Лідер України" академіка Василевич В.С.
 • Диплом, посвідчення та нагрудний знак "Лідер України" академіка Василевич В.С.
 • Диплом и орден "Честь"
 • Диплом и орден "Честь"
 • Диплом, Звезда сенатора ЕАЕН и Рыцаря международного Рыцарского союза
 • Диплом, Звезда сенатора ЕАЕН и Рыцаря международного Рыцарского союза
 • Медаль и диплом титула "Почетный учёный г.Рима" (Италия)
 • Медаль и диплом титула "Почетный учёный г.Рима" (Италия)
 • Диплом и серебряная медаль "Роберт Кох"
 • Диплом и серебряная медаль "Роберт Кох"
 • Диплом и орден "Честь" (повторное награждение)
 • Диплом и орден "Честь" (повторное награждение)
 • Диплом и орден "Почётный крест "За заслуги"
 • Диплом и орден "Почётный крест "За заслуги"
 • Диплом титула "Почётный учёный Европпы в г.Ганновер" (Германия)