Диета: "за" и "против"!
Мобильная версия RSS-Новости RSS-Болезни
Многопрофильная клиника академика Василевича
Меню заболеваний Спроси у врачей Ответы врачей Контрактные заболевания Физиотерапия Безконтрактные заболевания
Диета: "за" и "против"!
23 августа 2008 Просмотров (1143)

Диета: за и против, плюсы и минусы диеты, положительные стороны диеты, отрицательные стороны диеты, как голодать, что нужно кушать при ожирении, как питаться при похудении, похудение и диеты, диета и похудение, клиника доктора Василевича, сколько нужно кушать

Доктор медичних наук, почесний академік і член президії секції біомедицини ЕАПН, лауреат почесного звання "Лідер України", кавалер ордену М.Пирогова, дирек тор і головний лікар провідної клініки України, автор високоефективної наукової праці по ожирінню.

До речі, жодна, я підкреслюю, жодна дієта не може бути без вітамінів. Я порадив би такі вітаміни: С - 2г в день, В1 і В6 - через день по 1 - 2 мл, а також вітаміни Е і А (контролюють репродуктивну і гормональну функцію). Головне, щоб дієта була адаптована до організму людини, яка хоче схуднути.

А якщо людина не зовсім правильно підбере дієту? У Вашій практиці були такі випадки?

Так, звісно були! Найстрашніше, це коли людина впадає у кому, Кома пов'язана з критичним зменшенням цукру в крові. Людину в такому стані дуже тяжко врятувати. Майже не можливо. В мене в практиці був такий випадок, але я все ж врятував того чоловіка. Він, начитавшись глянцевих журналів, почав дотримуватися небажаної для нього дієти. І через це ледве не помер. Тому треба радитись Із фахівцями. Мої вам застереження: якщо будуть перебої у роботі серця, болі в животі, запаморочення, блювота, то негайно припиняйте схуднення, звертайтеся до лікаря. З цим не жартуйте!

Багато дівчат палять, щоб позбутися зайвої ваги, як Ви це прокоментуєте ?

Так це дійсно дає результати, особливо, якщо палити цигарки без фільтру. Але паління наносить великого удару по легеневій системі. Я б не радив таким займатися. За цим же принципом можна піднятися 2 рази на 9-й поверх це буде рівноцінна заміна 20-30 цигарок. Це мої дослідження. Отже, можна не шкодити своїй легеневій та імунній системі.

Чи можна досягнути гармонійного схуднення тіла?

Розумієте, немає повної контрольованості організму, тобто він може віддати там, де людина не хотіла б. Наприклад, якщо говорити про жінку, то під час схуднення може руйнуватися жирова тканина молочної залози. Особливості людського організму такі, що жирова тканина може руйнуватися непропорційно. Щоб такого не було, ми розробили моделюючу систему лікування, яка дозволяє місцево спалювати жирову тканину, не чіпаючи всього обміну речовин. Проте, це не дієта, це - лікування.

А що Ви можете сказати про екзотичні дієти, наприклад, про " шоколадну дієту"?

Це все дурниці! Хтось хоче просунути шоколад. Я цей цирк ще з часів Союзу пам'ятаю: держава не закупила какао й скрізь ЗМІ говорили, що шоколад шкідливий, бо він викликає цукровий діабет, а коли наступного року закупили занадто багато, то почали говорити, що він корисний для імунної системи. Отже, моя вам порада: не переїдайте солодкого, робіть зарядку, ходіть на плавання, шейпінг і т.д. Не кладіть зайвого в рот, особливо висококалорійного.

Здоров'я Вам та гарних форм тіла!

Розкажіть, будь - ласка, про сам процес дієти. Які прави ла її дотримання?

У будь-якому випадку спочатку треба звернутися до ендокри-нолога, а потім дослідити рівень цукру в крові. Якщо цукор крові виходить за межі норми, то дієта може відгукнутися комами. Коли ж цукор на межі верхньої норми, то треба, щоб лікар зробив цукрову криву. Це дуже важливо, адже початкові форми цукрового діабету можуть бути прихованими. Маючи навіть початкові латентні форми, не варто розпочинати схуднення. По-друге, треба як належить дослідити нейроендокринну систему. На сьогодні, через забруднення навколишнього середовища тяжкими металами та радіаційними похідними, це вже не рідкість, та може, як правило, зустрічатися в кожної людини. Треба пройти гормональне обстеження. По-третє, обов'язково треба враховувати генетику людини (фенотип), тобто якщо "кістка" в роду велика, то ти не зможеш схуднути до такого рівня, як людина з протиженою статурою. Кісткову тканину ви не зменшите.
По-четверте, людина, яка сідає на дієту, повинна перебувати на ній під супроводом лікаря з проведенням обов'язкових лабораторних та інструментальних досліджень. Знаю, що більша частина студентів мають гастрит: тотальний або локальний. З таким діагнозом не можна розпочинати дієту.
По-п'яте, вмілий вихід із дієти. Через невмілий вихід з будь-яких дієт часто бувають отруєння. В такому випадку, як правило, вважають, що отруєння можуть бути через вживання неякісних продуктів харчування, але це далеко не так. Виходити з дієт потрібно поступово, а вихід має забирати значну частину часу - від тижнів до місяця!

Добре, а якщо студенти не мають коштів , щоб консультуватися з дієтологами?

Якщо в студента є залишки ваги, треба вживати низькокалорійні продукти, які посилюють розпад жиру, це - салати. Також дуже важливо вживати корисну їжу, таку як топінамбур, капусту, буряк, яблука, смородину, моркву тощо.

 

Журнал "Студент плюс ", №32, 17-23.03.08 р.

Реклама
Авторское лечение заболеваний: Болезни глаз Болезни дыхательных путей Болезни ЖКТ Болезни кожи Болезни обмена веществ Болезни ц.нервной системы Болезни щитовидки Гинекологические болезни Заболевание вен Иммунология Инфекционные болезни Косметология ЛОР-болезни Наркологические болезни Неврологические болезни Ортопедические болезни Паразитарные болезни Половые инфекции Расстройства психики Сексуальные расстройства Сердечно-сосудистые заболевания Системные заболевания Трофические болезни Урологические болезни Хирургические болезни Аппаратное лечение заболеваний: Физиотерапия Лазеротерапия Фототерапия Радиоволновая терапия Пунктурная лазеротерапия Лазерное облучение крови
Популярность запросов : Гипертоническая болезнь. Лечение гипертонии Пиодермия. Лечение пиодермии Себорея. Лечение себореи Целлюлит. Лечение целлюлита Демодекоз. Лечение демодекоза Подагра. Лечение подагры Седина. Лечение седины Ожирение. Лечение ожирения Выпадение волос. Лечение выпадения волос Артрит. Лечение артрита Хеликобактер пилори. Лечение хеликобактер пилори Рассеянный склероз. Лечение рассеянного склероза Акне. Лечение акне Варикоз. Лечение варикоза Рожистое воспаление. Лечение рожи Эндометриоз. Лечение эндометриоза Импетиго. Лечение импетиго Псориаз. Лечение псориаза Фурункулез. Лечение фурункулеза Растяжки. Удаление растяжек
Ответы врачей клиники на вопросы пациентов: Болезни глаз Болезни дыхательных путей Болезни ЖКТ Болезни кожи Болезни обмена веществ Болезни ц.нервной системы Болезни щитовидки Гинекологические болезни Другие вопросы Заболевание вен Иммунология Инфекционные болезни Косметология ЛОР-болезни Наркологические болезни Неврологические болезни Ортопедические болезни Паразитарные болезни Половые инфекции Расстройства психики Сексуальные расстройства Сердечно-сосудистые заболевания Системные заболевания Трофические болезни Урологические болезни Хирургические болезни


Общая информация
ТОП-10 в этом месяце

 • Клиника доктора Василевича признана лидером всеукраинского конкурса \ Фавориты успеха\ в номинации \ Лучшее медицинское заведение 2013 года\
 • Свидетельство о присуждении золотой медали общенационального конкурса Вища проба - за отменное качество медицинских услуг и новаторство, в номинации Ведущая клиника Украины в отрасли народной и нетрадиционной медицины и Золотая медаль Вища проба .
 • Свидетельство о присуждении золотой медали общенационального конкурса Вища проба - за отменное качество медицинских услуг и новаторство, в номинации Ведущая клиника Украины в отрасли народной и нетрадиционной медицины и Золотая медаль Вища проба .
 • Товарный знак За безупречное качество продукции и услуг , с правом применения его на продукции клиники и в рекламных целях.
 • Диплом победителя европейского конкурса Клиника Евросоюза в области альтернативной медицины
 • Диплом лауреата конкурса ЕАЕН академика Василевича В.С.
 • Диплом и серебряный орден "Николай Пирогов"
 • Диплом и серебряный орден "Николай Пирогов"
 • Диплом и серебряная медаль Рудольф Вирхов
 • Диплом и серебряная медаль Рудольф Вирхов
 • Диплом, посвідчення та нагрудний знак "Лідер України" академіка Василевич В.С.
 • Диплом, посвідчення та нагрудний знак "Лідер України" академіка Василевич В.С.
 • Диплом, посвідчення та нагрудний знак "Лідер України" академіка Василевич В.С.
 • Диплом и орден "Честь"
 • Диплом и орден "Честь"
 • Диплом, Звезда сенатора ЕАЕН и Рыцаря международного Рыцарского союза
 • Диплом, Звезда сенатора ЕАЕН и Рыцаря международного Рыцарского союза
 • Медаль и диплом титула "Почетный учёный г.Рима" (Италия)
 • Медаль и диплом титула "Почетный учёный г.Рима" (Италия)
 • Диплом и серебряная медаль "Роберт Кох"
 • Диплом и серебряная медаль "Роберт Кох"
 • Диплом и орден "Честь" (повторное награждение)
 • Диплом и орден "Честь" (повторное награждение)
 • Диплом и орден "Почётный крест "За заслуги"
 • Диплом и орден "Почётный крест "За заслуги"
 • Диплом титула "Почётный учёный Европпы в г.Ганновер" (Германия)