Травяные ванны поддерживают иммунитет
Мобильная версия RSS-Новости RSS-Болезни
Многопрофильная клиника академика Василевича
Меню заболеваний Спроси у врачей Ответы врачей Контрактные заболевания Физиотерапия Безконтрактные заболевания
Травяные ванны поддерживают иммунитет
28 октября 2008 Просмотров (1947)

Повышение иммунитета, простуда, температура при простуде, грипп, ОРЗ, ГРВИ, трав'яні ванни підтримують імунітет, что делать при температуре, ванны на травах от гриппа, травы от простуды, рецепты от простуды, клиника доктора Василевича
Температуру збивають оцтовими розтираннями
 
Киянка Світлана Порохня, 30 років, від простуди та кашлю лікується чаєм із фенхелем. Насіння рослини запарює окропом і дає настоятися. Чай з фенхелю вживає теплим.
 
- Головне, добре закутатися та прогрітися, розповідає жінка. - Після чаю кашляю менше. Фенхель розріджує мокротиння, тому застуда швидше минає.

 Д.м.н, професор, академік Володимир Степанович Василевич, головний лікар клініки народної та нетрадиційної медицини доктора Василевича

переконливо радить своїм пацієнтам робити щорічні щеплення французькою вакциною "Ваксигрип". Свій імунітет Володимир Василевич радить регулярно підтримувати на високому рівні за допомогою трав'яних ванн із суміші: квітів липи, шишок хмелю, ромашки, календули, аптечного заспокійливого збору №2 тощо. - У грипозний період щодня потрібно з'їдати по 500-1000 мг. аскорбінової кислоти. Якщо ж відчуваєте, що є у себе наявні ознаки або певні підозри на перші прояви застуди, тоді негайно приймайте ремантадин або гроприназин (по 1 пігулці 4-6 раз на день).

 

Від вірусів рятує оксолінова мазь

Від респіраторної інфекції часто рятує оксолінова мазь. Її потрібно втирати у носові проходи перед виходом на вулицю. Можна також закрапувати чотири рази на день в кожний носовий хід по 2-3 краплі інтерферону. При цьому слід пам'ятати, що дихати потрібно тільки носом. Можна боронитися від простуди і підручними домашніми засобами: видушіть сік із ріпчатої цибулі, з червоного буряка і алоє. Все отримане змішайте в пропорції один до одного і закрапуйте по 2-3 краплі в кожну ніздрю. А якщо поруч з вами, на роботі чи в квартирі, находиться хворий на грипозну інфекцію, то потрібно робити інгаляції з цибулі (жувати цибулю, і не ковтаючи її, потрібно вдихати через рот повітря), - далі продовжує радити Володимир Василевич. - А температуру потрібно збивати оцтовими розтираннями. Тільки не забудьте оцет попередньо розвести водою у сіввідношенні один до трьох.

 У домашній аптечці, лікар з народної та нетрадиційної медицини, радить мати настоянку пустирніку, глоду та камфорний спирт. - Якщо бронхіт, то зранку і наніч потрібно розтертися камфорним спиртом, а в обід - глодовою настоянкою. Це допомагає краще за жир борсука. Борсуковим жиром пульмонологи лікуватися не радять. Кажуть, недолікований вірус застуди в хронічну форму може ввести бронхіт та давати різні ускладнення. - Жир борсука має помірну імуностимулюючу дію та дає непогані результати як допоміжний засіб при лікуванні туберкульозу. - При бронхітах він дійсно зігріває, але лише на деякий час та поки його втирають у шкіру. Залежно від стану хворого, потрібні антибіотики та противірусні ліки. В епідемічний період краще харчуватися рослинною їжею. Щоб травна система не перевантажувалася, треба менше їсти м'яса. Також варто утримуватися від алкоголю, який виснажує імунну систему.

Аскорбінова кислота посилює дію ліків

Для профілактики грипу та інших респіраторних захворювань радиться випивати дорослим одну пігулку амізону тричі на добу, протягом 3-5 днів. Ще два-три тижні препарат потрібно приймати по одній пігулці один раз на добу. Для кращого ефекту рекомендується вживати ще й аскорбінову кислоту та полівітаміни. Курс вживання арбідолу для профілактики простудних захворювань становить 14 днів. Раз на добу його п'ють по дві пігулки. Під час епідемії грипу достатньо тричі на день випивати по одній пігулці гроприназину. Якщо вже захворіли, то пігулки гроприназину потрібно пити до семи-восьми разів на день. Для профілактики застуди достатньо випити одну пігулку ремантадину на добу, і так його приймати протягом місяця. Для лікування застуди чи грипу, ремантадин приймають в більшій дозі - по 2 пігулки 3-4 рази на день, на протязі 7-12 днів, з поступовим зменшенням його прийому до 1 пігулки 1 раз на день. Дітям краще приймати афлубін. Для профілактики потрібно вживати по 1 пігулці два рази на день, а при контактах дітей з хворими - по 1 пігулці 3 рази на добу. Як загальнозміцнююче, радиться дорослим людям приймати полівітаміни, зокрема "Ундевіт" та "Квадевіт".
 

Олександра Суботіна

Газета "По-українськи", № 196-197 (720-721), 24-28.10.08 г.

Реклама
Авторское лечение заболеваний: Болезни глаз Болезни дыхательных путей Болезни ЖКТ Болезни кожи Болезни обмена веществ Болезни ц.нервной системы Болезни щитовидки Гинекологические болезни Заболевание вен Иммунология Инфекционные болезни Косметология ЛОР-болезни Наркологические болезни Неврологические болезни Ортопедические болезни Паразитарные болезни Половые инфекции Расстройства психики Сексуальные расстройства Сердечно-сосудистые заболевания Системные заболевания Трофические болезни Урологические болезни Хирургические болезни Аппаратное лечение заболеваний: Физиотерапия Лазеротерапия Фототерапия Радиоволновая терапия Пунктурная лазеротерапия Лазерное облучение крови
Популярность запросов : Фурункулез. Лечение фурункулеза Рассеянный склероз. Лечение рассеянного склероза Выпадение волос. Лечение выпадения волос Себорея. Лечение себореи Ожирение. Лечение ожирения Растяжки. Удаление растяжек Подагра. Лечение подагры Гипертоническая болезнь. Лечение гипертонии Эндометриоз. Лечение эндометриоза Седина. Лечение седины Хеликобактер пилори. Лечение хеликобактер пилори Артрит. Лечение артрита Демодекоз. Лечение демодекоза Акне. Лечение акне Импетиго. Лечение импетиго Пиодермия. Лечение пиодермии Псориаз. Лечение псориаза Рожистое воспаление. Лечение рожи Целлюлит. Лечение целлюлита Варикоз. Лечение варикоза
Ответы врачей клиники на вопросы пациентов: Болезни глаз Болезни дыхательных путей Болезни ЖКТ Болезни кожи Болезни обмена веществ Болезни ц.нервной системы Болезни щитовидки Гинекологические болезни Другие вопросы Заболевание вен Иммунология Инфекционные болезни Косметология ЛОР-болезни Наркологические болезни Неврологические болезни Ортопедические болезни Паразитарные болезни Половые инфекции Расстройства психики Сексуальные расстройства Сердечно-сосудистые заболевания Системные заболевания Трофические болезни Урологические болезни Хирургические болезни


Общая информация
ТОП-10 в этом месяце

 • Клиника доктора Василевича признана лидером всеукраинского конкурса \ Фавориты успеха\ в номинации \ Лучшее медицинское заведение 2013 года\
 • Свидетельство о присуждении золотой медали общенационального конкурса Вища проба - за отменное качество медицинских услуг и новаторство, в номинации Ведущая клиника Украины в отрасли народной и нетрадиционной медицины и Золотая медаль Вища проба .
 • Свидетельство о присуждении золотой медали общенационального конкурса Вища проба - за отменное качество медицинских услуг и новаторство, в номинации Ведущая клиника Украины в отрасли народной и нетрадиционной медицины и Золотая медаль Вища проба .
 • Товарный знак За безупречное качество продукции и услуг , с правом применения его на продукции клиники и в рекламных целях.
 • Диплом победителя европейского конкурса Клиника Евросоюза в области альтернативной медицины
 • Диплом лауреата конкурса ЕАЕН академика Василевича В.С.
 • Диплом и серебряный орден "Николай Пирогов"
 • Диплом и серебряный орден "Николай Пирогов"
 • Диплом и серебряная медаль Рудольф Вирхов
 • Диплом и серебряная медаль Рудольф Вирхов
 • Диплом, посвідчення та нагрудний знак "Лідер України" академіка Василевич В.С.
 • Диплом, посвідчення та нагрудний знак "Лідер України" академіка Василевич В.С.
 • Диплом, посвідчення та нагрудний знак "Лідер України" академіка Василевич В.С.
 • Диплом и орден "Честь"
 • Диплом и орден "Честь"
 • Диплом, Звезда сенатора ЕАЕН и Рыцаря международного Рыцарского союза
 • Диплом, Звезда сенатора ЕАЕН и Рыцаря международного Рыцарского союза
 • Медаль и диплом титула "Почетный учёный г.Рима" (Италия)
 • Медаль и диплом титула "Почетный учёный г.Рима" (Италия)
 • Диплом и серебряная медаль "Роберт Кох"
 • Диплом и серебряная медаль "Роберт Кох"
 • Диплом и орден "Честь" (повторное награждение)
 • Диплом и орден "Честь" (повторное награждение)
 • Диплом и орден "Почётный крест "За заслуги"
 • Диплом и орден "Почётный крест "За заслуги"
 • Диплом титула "Почётный учёный Европпы в г.Ганновер" (Германия)